icon
czas zabiegu:30 minut
icon
znieczulenie:Tak
icon
zdolność do pracy:Tak
icon
sugerowana seria:3 zabiegi co 2-3 miesiące
icon
czas utrzymywania efektów:wieloletnie i zależne od trybu życia

Dla kogo jest przeznaczony

Zabieg z preparatem przeznaczony jest dla każdego po 30 r.ż, kto zauważył na twarzy ubytki objętości, głównie w okolicy skroniowej. Używany jest preparat o działaniu pobudzającym produkcję naturalnego kolagenu. Pozwala to na wygładzenie istniejących bruzd i zmarszczek. Zabieg przywraca utraconą objętość twarzy, zapewniając wypełnienie jej konturów i efekt odmłodzenia. Poprawa wyglądu jest długotrwała, a uzyskane rezultaty niezwykle naturalne.

Zabieg ten jest alternatywą do liftingu chirurgicznego, pozwala osiągnąć porównywalny efekt bez długiego okresu rekonwalescencji i gojenia ran. 

Co można osiągnąć

To stopniowa poprawa wyglądu skóry i stopniowy efekt przywrócenia objętości. Efekt zabiegu uwidacznia się w ciągu kilku tygodni. W tym czasie kwas L-polimlekowy, będący głównym składnikiem preparatu, stymuluje produkcję kolagenu, regenerując i liftingując skórę oraz tworząc dla niej rusztowanie.


Wskazania do zastosowania Zabiegu odmładzającego

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem skórę smarujemy kremem ze środkiem znieczulającym. Preparat podawany jest przez lekarza bardzo cienkimi igłami, które do minimum redukują ból. W zależności od oczekiwanych efektów preparat podaje się podskórnie lub głęboko na kość. Substancji nie podaje się w okolicy czerwieni wargowej oraz na szyję. Po zabiegu lekarz masuje obszar poddany korekcji w celu prawidłowego rozmieszczenia preparatu. Następnie instruuje pacjenta, jak przeprowadzać podobne masaże w domu.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu należy regularnie masować twarz. Lekarz indywidualnie wskaże miejsca masażu i określi jego częstotliwość. Przez kilka dni po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce i inne źródła promieniowania UV, całościowej krioterapii oraz nie należy korzystać z sauny.

Jak często trzeba powtarzać

minimumSeria około 3 zabiegów w odstępie czasu co najmniej 8 tygodni.

Przeciwwskazania

  • Ciąża i okres karmienia
  • Choroby autoimmunologiczne
  • Zmiany zapalne w obrębie skóry
  • Skłonność do występowania blizn przerostowych

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych