icon
czas zabiegu:30 - 60 minut
icon
znieczulenie:Tak
icon
zdolność do pracy:Tak
icon
sugerowana seria:1 zabieg + wizyta kontrolna
icon
czas utrzymywania efektów:6-12 miesięcy

Dla kogo jest przeznaczony

Zabieg powiększana ust stosuje się w celu powiększenia objętości i wypełnienia ust, podkreślenia ich konturu i nadania im zmysłowego charakteru. Dzięki podaniu preparatu usta są również bardziej nawilżone. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Co można osiągnąć

Rezultat zabiegu widoczny jest natychmiast i utrzymuje się przez 6 -12 miesięcy w zależności od wieku, preparatu, stanu i kondycji skóry, indywidualnych cech organizmu stylu życia (m.in. palenie papierosów). U niektórych osób , dla otrzymania pożądanego efektu, należy wykonać zabieg 2-3 x w krótkich odstępach czasu.

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu znieczulamy usta specjalnym kremem znieczulającym, który gwarantuje całkowity komfort podczas zabiegu. Następnie przy pomocy bardzo cienkiej igły podaje się odpowiednio dobrany kwas hialuronowy. Cała procedura trwa około 30 minut.

W naszym gabinecie zabieg wykonywany jest przy pomocy preparatów:

  • Emervel Lips
  • StylAge Lips
  • Juvaderm Smile
  • Neauvia Organic Intense Lips


Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu  usta będą lekko opuchnięte, może pojawić się również delikatny siniaczek utrzymujący się przez kilka dni. Opuchlizna schodzi najczęściej po 2-3 dniach. Zależy to od zastosowanego preparatu oraz predyspozycji pacjenta.


Jak często trzeba powtarzać

rekomendowaneU niektórych osób , dla otrzymania pożądanego efektu, należy wykonać zabieg 2-3 x w krótkich odstępach czasu.
minimumZabieg wykonuje się jednorazowo

Przeciwwskazania

  • ciąża oraz okres karmienia piersią.
  • opryszczka na ustach
  • blizny w obrębie ust
  • podany wcześniej wypełniacz permanentny

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych