czas zabiegu:ok. 2 godziny
znieczulenie:Tak
zdolność do pracy:Tak
sugerowana seria:1 zabieg
czas utrzymywania efektów:ok. 5 lat

Dla kogo jest przeznaczony

Zabieg jest idealny dla Pań, które chcą skorygować rozmiar piersi lub pośladków, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym w znieczuleniu ogólnym.

Co można osiągnąć

Części ciała , w które podano aquafilling bodyline wyglądają naturalnie, a wstrzyknięta substancja jest niewyczuwalna. Efekt jest o wiele bardziej naturalny niż przy zastosowaniu implantów. Sam zabieg jest za to mniej inwazyjny i bardziej bezpieczny.  Dzięki temu, bez długotrwałej rekonwalescencji lub bolesnego dochodzenia do siebie można uzyskać satysfakcjonujący efekt, który będzie miał ogromny wpływ zarówno na samoocenę, jak również jakość życia.

Wskazania do zastosowania Aquafilling Bodyline

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Najpierw znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia. Dodatkowo dla komfortu Pacjenta do preparatu Aquafilling® bodyline dodawany jest środek znieczulający. Preparat podawany jest za pomocą specjalnej kaniuli.
Zabieg trwa około półtorej godziny.


Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu pacjentka musi nosić odpowiednio dobrany biustonosz  pozabiegowy.
Po zabiegu, który jest bardzo mało inwazyjny, Pacjent może zmieniać opatrunek samodzielnie, stosując codziennie przez 6-7 dni zwykły preparat odkażający i jałowy plaster. Należy przy tym zachować szczególną ostrożność i delikatnie obchodzić się z miejscem podania preparatu. Bardzo ważne jest, aby nie myć wodą bieżącą miejsca wkłucia przez 5-7 dni.

Dodatkowo Pacjentowi zaleca się: noszenie bielizny modelującej przez 3-4 tygodnie po zabiegu, wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych zabiegowi według zaleceń lekarza, unikanie ucisku na okolice poddane zabiegowi, unikanie ćwiczeń, które są związane z napinaniem partii mięśniowych, unikanie spania na brzuchu (w przypadku powiększenia piersi), niekorzystanie z sauny i solarium przez pierwszy miesiąc od zabiegu. Pacjent powinien zgłosić się na wizytę kontrolną zgodnie z zaleceniami lekarza.

Jak często trzeba powtarzać

minimumZabieg wykonuje się jednorazowo.

Przeciwwskazania

Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Aquafilling® bodyline są omawiane indywidualnie z Pacjentem.

Zabieg może wykonać wyłącznie lekarz, który posiada certyfikat ukończenia szkolenia z użyciem preparatu Aquafilling® bodyline.

Aquafilling® bodyline nie powinien być stosowany u osób, które:

  • mają kłopoty z krzepliwością krwi,
  • cierpią na ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne, choroby nowotworowe,
  • cierpią na infekcje i stany zapalne skóry, 
  • nie tolerują lub mają alergię na niektóre leki, 
  • są w trakcie menstruacji.

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych