Dla kogo jest przeznaczony

Pacjenci z rozstępami w różnych rejonach ciała.

Najlepsze efekty można uzyskać rozpoczynając leczenia w fazie zapalnej (rozstęp czerwony). Na tym etapie nie dochodzi jeszcze do permanentnej przebudowy skóry i istniej możliwość odbudowania niemalże prawidłowej struktury włókien kolagenowych i elastyny. Rozpoczynając leczenie w fazie zanikowej (rozstęp biały) – celem leczenia jest zmniejszenie ich widoczności. Z powodu odmiennej budowy histologicznej rozstępu od otaczającej go skóry nie jest możliwe całkowite wyleczenia zmiany. Metody leczenia mają na celu odbudowę struktury włókien kolagenowych w miejscu występowania rozstępów.

Co można osiagnąć

Laserowe leczenie rozstępów przynosi najlepsze efekty. W większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, aby w wysokim stopniu poprawić wygląd naszej skóry. W pozostałych przypadkach, gdy rozstępów jest bardzo dużo, konieczne jest przeprowadzenie kolejnych zabiegów. Między zabiegami laserowego usuwania rozstępów musi istnieć sześć tygodni przerwy. Promień lasera Er:Yag powoduję uszkodzenie wewnętrznych warstw skóry przez co dochodzi do uszkodzenia warstw skóry i produkcji nowego kalogenu.

Efekt zabiegowy widoczny jest już po kilku dniach od zabiegu, natomiast optymalne rezultaty uzyskujemy już po 2-3 miesiącach.

Całkowite wygładzenie i poprawa napięcia skóry następuje na przestrzeni roku po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Efekt  zabiegów nie jest równy dla każdej osoby. Uzależniony jest on od czynników genetycznych, od stopnia jędrności i elastyczności skóry.


Dedykowane zabiegi

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych