Dla kogo jest przeznaczony

Dziś dla zadbanego mężczyzny depilacja coraz częściej jest jednym ze środków dbania o swoje ciało. Choć nie jest tak obowiązkowa jak dla kobiet, coraz więcej panów chce ten temat poznać bliżej i zastanawia się, jaka metoda usuwania zbędnego owłosienia będzie w ich przypadku zdecydowanie najlepsza.

Pachy są najczęściej depilowaną częścią ciała, na jaką decydują się mężczyźni. Pot nie osiada tak na włoskach i nie rozkłada się, zatem jego zapach jest mniej intensywny, a i na wydepilowanej skórze znacznie lepiej działają antyperspiranty. Część mężczyzn depiluje również klatkę piersiową, owłosienie na plecach, brzuchu, ramionach, pośladkach, twarzy, stopach, dłoniach i twarzy. Mężczyźni coraz chętniej decydują się też na depilację intymną i to zarówno ze względów higienicznych, jak i estetycznych.

Co można osiagnąć

Skuteczna i trwała depilacja laserowa laserem Light Sheer Desire umożliwia trwałą redukcję zbędnego owłosienia twarzy i ciała, w sposób komfortowy i bezpieczny. Jest to doskonała metoda depilacji zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Seria kilku zabiegów na zawsze uwolni Cię od konieczności usuwania niechcianego owłosienia. 

Dedykowane zabiegi

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych