Dla kogo jest przeznaczony

Zabieg IcontiLase z wykorzystaniem lasera Fotona polega na fototermicznym napięciu i obkurczeniu okolic przedniej ściany pęcherza i cewki moczowej, co sprzyja poprawie ich ułożenia i wyeliminowaniu problemu niekontrolowanego wycieku moczu.

Problem dotyka co trzecią kobietę po 45.roku życia, lecz często pojawia się już około trzydziestki. Powoduje on nie tylko dyskomfort fizyczny, ale także psychiczny – kobieta stopniowo wycofuje się z codziennej aktywności i zamyka w domu . Podczas wykonywania zwykłych czynności, jak dźwiganie, kichnięcie, kaszel czy śmiech, dochodzi do mimowolnego, niekontrowanego „uciekania” moczu.

 Jest to na tyle  wstydliwy problem, że tylko co czwarta pacjentka zgłasza to swojemu  lekarzowi. A szkoda, bo dzisiejsza  medycyna proponuje bezbolesny i skuteczny  zabieg z wykorzystaniem lasera

Zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga znieczulenia, nie niesie też ryzyka wystąpienia powikłań, częstych w przypadku operacji. Trwa ok. 30 min.

Metoda jest skuteczna  jedynie w początkowej i średnio nasilonej fazie schorzenia.

Co można osiagnąć

  • leczenie nietrzymania moczu, w tym wysiłkowego nietrzymania moczu
  • odbudowa i poprawa elastyczności błony śluzowej 
  • korekcja ułożenia cewki moczowej
  • pacjentka odzyskuje pewność siebie i kontrolę nad własnym ciałem

Efekty przychodzą stopniowo z czasem. Zazwyczaj wystarcza wykonanie jednego zabiegu, aby złagodzić lub usunąć lekkie lub średnio nasilone wysiłkowe nietrzymanie moczu. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po miesiącu.

Dla podtrzymania efektów zabiegu jak najdłużej, rekomendujemy rozpoczęcie regularnych ćwiczeń mięśni Kegla.

Dedykowane zabiegi

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych