#DrMajewskaRadzi masaże!

05 Mar 2018

Na dworze temperatura spada poniżej zera, a zimowej śnieżnej aury brakuje, wszyscy z utęsknieniem czekamy na wiosnę. Dla wielu z nas wiosenne porządki jeszcze nigdy nie były tak wyczekiwane.

A może w tym czasie warto zadbać o siebie? Nasze ciało i dusza, aż się proszą o chwilę relaksu, odprężenia i aby dać im nadzieję, że wiosna tuż tuż. Jaki jest na to najlepszy sposób?

#drmajewskaradzi masaże!

W naszym gabinecie wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pomagają nam zadbać o Wasze ciało i duszę. Pomocne są w tym oczywiście gorące kamienie, czekolada oraz odżywczy peeling.

Gorące kamienie używane podczas masażu wykorzystywane są głównie w celu odprężenia po wysiłku fizycznym oraz w momencie braku energii życiowej. Oprócz relaksu pomagają także podczas walki z cellulitem, wspomagają pracę serca oraz poprawiają samopoczucie, co szczególnie może być potrzebne osobom, którym niekorzystna pogoda funduje jedynie chandrę.

Rozgrzane do 50 stopni C kamienie bazaltowe o bardzo gładkiej powierzchni usprawniają przepływ energii w organizmie człowieka.

Masaż gorącą czekoladą odżywia i nawilża skórę. Miazga kakaowa zawarta w czekoladzie poprawia koloryt, a naturalne antyoksydanty świetnie wspomagają proces spowalniania starzenia się skóry. Oprócz tego naturalne składniki zawarte w czekoladzie ujędrniają i modelują ciało oraz są sprzymierzeńcem w walce z cellulitem. Masaż gorącą czekoladą oprócz zalet jakimi są relaks oraz poprawa wyglądu skóry podnosi również odporność organizmu.

Masaż z peelingiem to nic innego jak odprężenie połączone z odżywieniem skóry. Zimą wiele osób zapomina o tym, aby zadbać o swoją skórę. Ten zabieg jest na to świetnym rozwiązaniem. Peeling polega na ścieraniu i pozbyciu się obumarłego naskórka, po czy nasza skóra może zacząć oddychać i przystąpić do regeneracji. Taki masaż pomaga w walce z zaskórnikami i innymi niedoskonałościami skóry oraz pomaga się zrelaksować. Jest to zabieg, który będzie doskonałym początkiem zadbania o swoje ciało, aby było ono idealne latem.

Oczywiście każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest wywiadem, w celu dobrania odpowiedniego masażu, gdyż każdy z nich ma swoje przeciwwskazania. Ważne jest także, aby wybrany zabieg przyniósł jak najwięcej korzyści.

Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach promocjach i ofertach specjalnych